سفر و یا مهاجرت به کشورهایی که زبان رسمی آنها فرانسوی است، باید اسناد و مدارک مورد نیاز خود را به این زبان ترجمه کنید. دارالترجمه رسمی فرانسوی تهران این امر را برای شما تسهیل می‌کند. مترجمین مجرب زبان فرانسوی در این دارالترجمه به این زبان تسلط ویژه دارند و علاوه بر آن تاییده دادگستری و امور خارجه را نیز برای ترجمه رسمی مدارک شما دریافت می‌کنند.

ضرورت استفاده از خدمات دارالترجمه رسمی فرانسوی

بسیاری از افراد تا پیش از اقدام برای اخذ ویزا از این موضوع اطلاعی ندارند که به جز فرانسه زبان رسمی کشورهای دیگری نیز  فرانسوی است. این کشورها عبارتند از بلژیک، کنفدراسیون سوئیس و برخی از ایالت‌های کانادا مانند کبک می‌باشند. در صورتی که قصد سفر یا مهاجرت به هریک از این کشورها را دارید، ترجمه رسمی فرانسه برای مدارک مورد نیاز ضروری است.

تمامی افرادی که می‌توانند به زبان فرانسوی صحبت کنند قادر به تهیه یک قرارداد با واژگان صحیح و معنی مناسب نمی‌باشند. به همین دلیل، هنگام ترجمه اسناد حقوقی، قراردادهای کاری یا پرونده‌های مهم، انتخاب یک مترجم حرفه‌ای فرانسوی با سابقه و ماهر ضروری است.

هدف از انجام ترجمه رسمی اسناد و مدارک اشخاص حقیقی و حقوقی به زبان فرانسوی، ارائه آن‌ها به مراکز گوناگون در کشور فرانسه است. برای مثال برای ادامه تحصیل در کشور فرانسه لازم است ریزنمرات دبیرستان و مدارک دانشگاهی به زبان فرانسه در دارالترجمه فرانسوی ترجمه رسمی شوند. سفارت فرانسه در ایران تنها مدارکی که در سربرگ رسمی توسط مترجم رسمی زبان فرانسه ترجمه و مهر و امضاء شده باشد را تایید خواهد کرد.

خدماتی که در دارالترجمه رسمی فرانسوی تهران ارائه می‌شود

ترجمه انواع مدارک به فرانسوی

هرگونه مدرک هویتی، کاری و تحصیلی که مراجعه دولتی برای اخذ ویزا از شما طلب می‌کنند، قابل ترجمه رسمی شدن به زبان فرانسوی هستند. به همیم منظور می‌توانید برای ترجمه کارت ملی، ترجمه شناسنامه، ترجمه ریز نمرات، ترجمه سابقه بیمه و سایر اسناد و مدارک قابل ترجمه به زبان فرانسوی در یک دفتر ترجمه رسمی و معتبر اقدام کنید. به خاطر داشته باشید که برای ترجمه دقیق و اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه، ارائه اصل مدارک به مراکز ترجمه رسمی ضروری است.

  • ترجمه مدارک توسط مترجمین رسمی قوه قضائیه و روی سربرگ رسمی دار الترجمه انجام می‌شود.
  • اخذ تاییدیه قوه قضائیه و وزارت امور خارجه در صورت نیاز و درخواست متقاضی توسط مترجمین ما انجام می‌شود.

ترجمه فوری فرانسه با بالاتریت کیفیت

ترجمه رسمی مدارک و اسناد به فرانسوی ممکن است زمان زیادی نیاز داشته باشد و تمامی عزیزانی که درخواست ترجمه رسمی اسناد خود را دارند ممکن است وقت کافی برای اینکار نداشته باشند. این افراد می‌توانند برای صرفه جویی در وقت، درخواست ترجمه رسمی فوری فرانسوی مدارک خود را برای مترجمین دارالترجمه رسمی تهران از طریق واتس اپ ارسال کنند. و پس از تائید مدارک توسط مترجم اصل مدارک را به صورت حضوری و یا به وسیله پیک مورد اعتماد مجموعه به دفاتر دارالترجمه ارسال نمایند.

تعرفه دارالترجمه فرانسه در تهران

هر ساله تعرفه‌های دقیقی توسط اداره امور مترجمین به دارالترجمه‌های رسمی اعلام می‌شود. توجه داشته باشید که هر چه اسناد و مدارک تخصصی‌تر باشد هزینه ترجمه آنها نیز افزایش می‌یابد. به طور مثال بالاترین هزینه برای اظهارنامه دادگاه و یا اسناد ملکی اخذ می‌شود که این نرخ تماما طبق تعرفه ارائه شده می‌باشد.

دارالترجمه آنلاین فرانسوی

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های دارالترجمه رسمی فرانسوی تهران خدمات آنلاین این مجموعه می‌باشد و شما عزیزان می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت در ترافیک روزانه تمامی خدمات ترجمه رسمی را از ما دریافت کنید. برای این‌کار کافیست فایل ها و مستندات خود را از طریق واتی اپ برای ما ارسال کنید تا کارشناسان و تیم فنی این دارالترجمه رسمی فرانسوی در کوتاه‌ترین زمان ممکن اطلاعات مربوط به مدارک پشتیبان مرد نیاز و هزینه ترجمه را برای شما ارسال کنند.

توجه داشته باشید که اگر بخواهید کارهای مربوط به تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری را شخصا انجام دهید به دلیل آشنا نبودن با روال کار باید وقت زیادی تلف کنید و در آخر امکان دارد که موفق به دریافت تاییدیه‌های لازم نشوید. مترجمان دارالترجمه رسمی فرانسوی تهران اصل مدارک را از شما دریافت می‌کنند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن مدارک ترجمه شده به همراه مدارک اصلی با مهر تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری را برای شما با پیک رایگان دارالترجمه تهران ارسال می‌کنند.

برای دریافت پاسخ سوالات و ابهامات خود می‌توانید با مشاورین این دارالترجمه از طریق خطوط تلفن و یا واتس اپ در تماس باشید.