ایتالیا یکی از کشورهای زیبا و شگفت‌انگیز است که سالیانه، گردشگران بسیاری را به سوی خود جذب می‌کند. علاوه بر این، ایتالیا دارای ویژگی‌های منحصربه فردی است به همین دلیل هر ساله دانشجویان و مهاجران بسیاری این کشور را برای کار و تحصیل انتخاب می‌کند. اگه قصد سفر به ایتالیا را دارید، باید اسناد و مدارک‌ خود را برای ترجمه به یک دارالترجمه رسمی ایتالیایی بسپارید.

دارالترجمه رسمی ایتالیایی تهران آماده ارائه تمامی خدمات مربوط به ترجمه رسمی و غیر رسمی ایتالیایی می‌باشد و برای سفارش ترجمه تنها کافیست مدارک خود را از طریق واتس اپ برای مترجمین این مجموعه ارسال کنید.

دارالترجمه رسمی ایتالیایی

دارالترجمه رسمی آنلاین ایتالیایی تهران بدون نیاز به مراجعه حضوری

گاهی اوقات یک بی‌دقتی کوچک در ترجمه رسمی می‌تواند تمامی برنامه‌های شما را به تعویق بیاندازد و مانع از خروج شما شود به همین دلیل انتخاب دارالترجمه رسمی معتبر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. دارالترجمه رسمی تهران علاوه بر ارائه‌ ترجمه‌ای دقیق و سریع کیفیت و صحت ترجمه رسمی اسناد و مدارک شما را تضمین می‌کند.

اهمیت ترجمه رسمی اسناد و مدارک به ایتالیایی

امروزه زبان ایتالیایی مانند زبان‌های دیگر همچون انگلیسی، آلمانی و فرانسوی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و بیش از 87 میلیون نفر در دنیا به زبان ایتالیایی صحبت می‌کنند. ترجمه ایتالیایی در دارالترجمه رسمی تهران توسط مترجم خبره و با تجربه انجام می‌شود. درصورتی‌که نیاز به سفارش ترجمه ایتالیایی به‌صورت رسمی و تخصصی باقیمت مناسب و کیفیت تضمین‌شده دارید می‌توانید از طریق شماره درج‌شده در سایت و یا بخش ثبت سفارش ترجمه اقدام نمایید.

خدمات دارالترجمه رسمی ایتالیایی تهران

در حال حاضر دفاتر دارالترجمه رسمی تهران در صادقیه، سعادت آباد، غرب تهران و … واقع‌شده و قادر به ارائه خدمات حضوری و غیرحضوری آنلاین در تمامی حیطه‌های ترجمه می‌باشد. درصورتی‌که در شهر تهران ساکن هستید لازم به ذکر است تیم مترجمان این مجموعه با در اختیار داشتن پیک معتمد دارالترجمه و کاملا رایگان قادر است، اسناد ترجمه‌های معتبر و رسمی شما را درب منزل و یا محل کار تحویل دهد.

متقاضیان همچنین می‌توانند به‌صورت حضوری نیز به دفتر ترجمه ایتالیایی تهران مراجعه نمایند و خدمات را به بهترین شکل ممکن دریافت نمایند، اما در صورت نیاز به ترجمه غیر حضوری می‌توانید از طریق سایت دارالترجمه خدمات ترجمه‌های رسمی و تخصصی خود را صفرتا صد به‌صورت آنلاین دریافت نمایید.

قیمت ترجمه ایتالیایی در دارالترجمه رسمی تهران

درصورتی‌که نیاز به استعلام دقیق قیمت‌ها برای ترجمه ایتالیایی انواع متون تخصصی و مدارک رسمی دارید حتما 2 نکته مهم را به خاطر داشته باشید. نکته اول اینکه در ترجمه‌های حرفه‌ای و تخصصی اعلام هزینه و زمان‌ تحویل بر عهده مترجم است و بر اساس حجم مطالب متغیر می‌باشد اما در ترجمه‌های رسمی تمامی نرخ‌ها تعیین شده و توسط اداره امور مترجمان ابلاغ می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات ترجمه می‌توانید همین امروز با مشاورین ما تماس بگیرید.

مراحل ترجمه مدارک به ایتالیایی

اولین مرحله‌ای که برای ترجمه مدارک به ایتالیایی انجام می‌شود، ارسال مدارک مورد نیاز برای ترجمه می‌باشد. اگر قصد دارید که مدارک مورد نظر شما ترجمه شود باید آن‌ها را یا به صورت حضوری و یا از طریق پیک به دارالترجمه تحویل دهید.

برای تسریع امور ترجمه مدارک می‌توانید فایل PDF یا تصویر مدرک مورد نظر خود را از طریق واتس‌اپ دارالترجمه برای مترجمین رسمی ما ارسال کنید تا کار ترجمه مدارک شما آغاز گردد.

پس از دریافت مدارکی که قرار است به ایتالیایی ترجمه شوند، مترجم زبان ایتالیایی موظف است که طبق فرمت مورد قبول قوه قضاییه برای ترجمه مدارک اقدام کند.

سپس مدارک ترجمه شده به همراه اصل آن‌ها به اداره کل و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه ارسال می‌شود. اداره امور مترجمان رسمی قوه قضاییه مدارک ارسال شده توسط مترجم را بررسی می‌کند و در صورت رعایت تمامی موازین آن‌ها را تایید می‌نماید. بعد از تایید اداره امور مترجمان قوه قضاییه، مدارک ترجمه شده به مشتری تحویل داده می‌شود.

دفتر ترجمه رسمی تهران با همراهی تیم ترجمه فرهیخته و نخبه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. لازم به ذکر است که متقاضیان ترجمه رسمی به زبان ایتالیایی در سال‌های اخیر با مشکلاتی مانند زمان تحویل طولانی و هزینه‌های نجومی روبرو بوده‌اند، دفتر ترجمه رسمی ایتالیایی تهران با افتخار خدمات ترجمه سریع و با کیفیت خود را با هزینه‌های مصوب ارائه می‌دهد.