دارالترجمه رسمی انگلیسی

ترجمه رسمی فوری به زبان انگلیسی مورد تایید سفارت‌ها و مراجع خارج از کشور

اولین قدم در پروسه‌های حقوقی خارج از کشور مانند مهاجرت، سرمایه گذاری در کشورهای خارجی یا مذاکره و اخذ پذیرش تحصیلی و بورسیه در دانشگاه‌های خارج از کشور، ترجمه‌ رسمی اسناد و مدارک مانند مدارک شغلی، تحصیلی و رزومه کاری به زبان انگلیسی است. به همین دلیل انتخاب یک دارالترجمه رسمی انگلیسی معتبر و با سابقه امری بسیار مهم به شمار می‌رود. دارالترجمه رسمی تهران با بیش از دو دهه فعالیت و سابقه درخشان انتخابی بسیار مناسب برای ترجمه رسمی انگلیسی اسناد و مدارک می‌باشد.

ترجمه رسمی انگلیسی

خدمات آنلاین ترجمه انگلیسی دارالترجمه رسمی تهران

دارالترجمه رسمی انگلیسی تهران در بهترین بازه زمانی و با قیمت مناسب سفارش ترجمه رسمی انگلیسی شما را انجام می‌دهد ضمن اینکه قبل از تحویل اصل مدارک، با ارسال تصویر یا فایل اسناد و مدارک خود از طریق واتس اپ می‌توانید در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنید.

مشاورین و مترجمین مجرب دارالترجمه رسمی تهران با بیش از دو دهه تجربه در ترجمه رسمی انگلیسی به صورت 24 ساعته آمادگی پاسخگویی به پرسش‌های شما عزیزان درباره الزامات ترجمه رسمی و اسناد و مدارک قابل ترجمه به انگلیسی، قیمت ترجمه رسمی اسناد و مدارک به انگلیسی می‌باشند. در این مجموعه به راحتی می‌توانید ترجمه رسمی انگلیسی اسناد و مدارک خود را ثبت نمایید و اسناد و مدارک خود را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب (مطابق تعرفه مصوب) به همراه خدمات پیک معتمد رایگان انجام دهید و بدون هزینه‌ اضافی درب منزل دریافت کنید.

تماس با دپارتمان ترجمه انگلیسی

اسناد و مدارکی که نیاز به ترجمه رسمی انگلیسی دارند

اگر قصد دارید اسناد و مدارک خود را به سفارت یا سازمانی در کشورهای انگلیسی زبان تحویل دهید برای اینکه جنبه‌ قانونی و حقوقی داشته باشند، این مدارک باید توسط یک مترجم رسمی قوه قضائیه در دارالترجمه رسمی انگلیسی ترجمه و در سربرگ مخصوص چاپ شوند سپس مهر تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه را دریافت کنند. توجه داشته‌ باشید که ارائه‌ ترجمه با توجه به الزامات قانونی و حقوقی در همه شرایط یکسان نمی‌باشد. به‌طور مثال زمانی که مکاتبات شما با یک دانشگاه یا یک کمپانی جنبه معرفی داشته باشد به تاحتمال زیاد به ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود نیاز نداشته ‌باشید ولی به طور قطع زمانی که وارد مکاتبات رسمی می‌شوید که جنبه حقوقی و قانونی دارد، حتما باید نسبت به ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود به زبان انگلیسی اقدام نمایید.

برخی از این اسناد و مدارک عبارتند از:

  • مدارک شناسایی مانند شناسنامه، کارت ملی، گواهینامه، سند طلاق و ازدواج، سند ملک و یا خودرو و …
  • مدارک علمی و دانشگاهی از جمله ریزنمرات، دانشنامه، گواهی رتبه تحصیلی و …
  • اسناد و مدارک شرکتی و حقوقی شامل اساسنامه، روزنامه رسمی، متون حقوقی شرکت‌ها و …

توجه داشته باشید که برای ترجمه رسمی انگلیسی برخی از اسناد مراحلی به عنوان پیش نیاز وجود دارد به عنوان مثال برای آن که مترجم رسمی انگلیسی، دانشنامه‌ای که از یک دانشگاه دولتی اخذ شده را ترجمه نماید حتما باید کد صحت آن را از سامانه سجاد وزارت علوم ادریافت کند.

تعرفه ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان انگلیسی

هزینه خدمات ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان انگلیسی هر ساله توسط نرخنامه اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه به تمامی دارالترجمه‌های رسمی ابلاغ می‌شود و تمامی آن‌ها موظف به تبعیت از این ابلاغیه می‌باشند. تمامی قیمت‌ها در دارالترجمه رسمی تهران نیز براساس همین نرخنامه مصوب است. البته در برخی موارد ممکن است دارالترجمه‌ها برای ارائه خدمات بیشتر هزینه اضافی دریافت نمایند که این موارد نیز ابتدا به توافق طرفین و اعلام شرح هزینه‌ها از طرف دارالترجمه صورت می‌پذیرد.

ترجمه فوری انگلیسی در دارالترجمه رسمی تهران

در مواردی که نیاز به ترجمه فوری انگلیسی اسناد و مدارک دارید با ثبت درخواست می‌توانید در زمانی کوتاه با هزینه دریافتی توافقی اسناد و مدارک خود را ترجمه کنید

برای ثبت سفارش ترجمه فوری انگلیسی می‌توانید از طریق واتس اپ یا خطوط تلفن با مترجمین دارالترجمه رسمی تهران در ارتباط باشید و با ارسال اسناد و مدارک خود از طریق واتس اپ و یا توسط پیک متعهد و معتمد دارالترجمه به سرعت پروسه ترجمه را آغاز نمایید.

ارتباط با دارالترجمه
واتس‌اپ ۲۴ ساعته دارالترجمه
تماس تلفنی با کارشناسان