دارالترجمه رسمی آلمانی

ترجمه رسمی فوری به زبان آلمانی و اخذ تائیدات دادگستری و امورخارجه

آلمان یکی از کشورهای مهاجر پذیر است و سالیانه افراد بسیار زیادی برای کار و تحصیل به این کشور مهاجرت می‌کنند. به همین دلیل در سال‌های اخیر تقاضا برای اخذ ویزای آلمان، به‌خصوص ویزای تحصیلی، افزایش چشمگیری داشته است. برای کار و تحصیل در تمام کشورهایی که زبان رسمی آنها آلمانی است برای ارائه مدارک خود باید آن‌ها را به صروت رسمی به زبان آلمانی ترجمه کنید، در این مواقع به یک دارالترجمه رسمی آلمانی نیاز پیدا خواهید کرد.

دارالترجمه رسمی آلمانی تهران آماده ارائه تمامی خدمات ترجمه رسمی آلمانی به شما عزیزان می‌باشد. برای اطلاع از قیمت‌ها و دریافت مشاوره می‌توانید از طریق واتس اپ با مترجمان مجرب این مجموعه در تماس باشید.

دارالترجمه رسمی آلمانی در تهران

اسناد و مدارک قابل ترجمه در دارالترجمه رسمی آلمانی

بیشترین سفارش ترجمه مدارک به زبان آلمانی مربوط به ترجمه مدارک مورد نیاز جهت اخذ انواع ویزا می‌باشد. با توجه به نوع ویزا مدارکی که نیاز به ترجمه رسمی آلمانی داشته باشند متفاوت است.

به طور مثال، جهت ادامه تحصیل در یکی از کشورهای آلمانی زبان به ترجمه رسمی آلمانی ریز نمرات، دیپلم، کارشناسی، یا کارشناسی ارشد نیاز دارید. یا اگر می‌خواهید برای اخذ ویزا جهت اشتغال به کار اقدام کنید به ترجمه رسمی مدارکی مانند جواز کسب یا لیست پرداختی بیمه نیاز خواهید داشت. توجه داشته باشید که مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزا برای تاسیس شرکت متفاوت است.

برای دریافت مشاوره و اطلاع از مدارک مورد نیاز برای انواع مختلف ویزا می‌توانید از طریق واتس اپ با مترجمان دارالترجمه رسمی تهران در تماس باشید.

مزایای ترجمه رسمی آلمانی در دارالترجمه رسمی آلمانی تهران

  • به دلیل اینکه تحویل حضوری اسناد و مدارک جهت دریافت خدمات ترجمه رسمی می‌تواند بسیار وقت‌گیر و پر هزینه‌ باشد همچنین اهمیت بالای حفظ و نگهداری اسناد رسمی، تحویل اسناد و مدارک به دارالترجمه رسمی آلمانی تهران بدون نیاز به مراجعه حضوری، توسط پیک معتمد دارالترجمه و کاملا رایگان انجام می‌گردد.
  • پس از دریافت مشاوره از طریق واتس اپ این دارالترجمه می‌توانید عکس مدارک مورد نیاز را برای مترجم رسمی آلمانی ارسال کنید تا فرآیند ترجمه اسناد  و مدارک شما سریعا آغاز گردد.
  • دریافت مهر تایید وزارت امور خارجه و دادگستری نیازمند مراجعه حضوری و طی کردن مراحل اداری می‌باشد و در صورت درخواست مشتری توسط این دارالترجمه انجام می‌گیرد.
  • در آخر اصل اسناد به همراه نسخه‌ ترجمه رسمی آلمانی، که به تایید اداره فنی و وزارت امور خارجه رسیده است، مجددا توسط پیک معتمد دارالترجمه و بصورت کاملا رایگان به مشتری تحویل می‌شود.

توجه داشته باشید که ترجمه اسناد و مدارک به زبان آلمانی و دریافت مهر تایید توسط مراجع قانونی برای افرادی که وقت کافی برای ارائه مدارک خود به سفارتخانه، دانشگاه و شرکت‌های مورد نظر ندارند می‌توانند درخواست ترجمه مدارک خود را به صورت ترجمه فوری ثبت کنند.

ترجمه رسمی فوری آلمانی

در صورت نیاز و درخواست شما دارالترجمه رسمی تهران کلیه مدارک موردنیاز شما را به صورت فوری به آلمانی ترجمه می‌کند. برای اینکار کافیست از طریق پیک رایگان مجموعه مدارک خود را ارسال کنید تا سفارش ترجمه رسمی آلمانی شما ثبت شود. تمام مراحل کار با پیامک، ایمیل و یا از طریق واتس اپ در هر مرحله اطلاع رسانی می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری متقاضی نمی‌باشد.

برای اطلاع از قیمت ترجمه فوری رسمی آلمانی از طریق واتس اپ با مترجمین این دارالترجمه ارتباط برقرار کنید.

مراحل ثبت و انجام ترجمه رسمی آلمانی در دارالترجمه رسمی تهران

برای بهره‌مندی از خدمات ترجمه رسمی آلمانی باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. مرحله اول تحویل اسناد و مدارک به دارالترجمه رسمی آلمانی می‌باشد (در دارالترجمه رسمی تهران شما می‌توانید این مرحله را بدون نیاز به مراجعه حضوری و با استفاده از پیک معتمد و متعهد دارالترجه انجام دهید).
  2. در مرحله دوم اسناد و مدارک ارسالی شما توسط مترجم رسمی زبان آلمانی و طبق فرمت مورد تایید قوه قضاییه و وزارت خارجه ترجمه می‌شود. نسخه‌ی ترجمه‌ شده‌ توسط مترجم رسمی برای تایید صحت و کیفیت ترجمه مهر و امضا می‌شود.
  3. در این مرحله نسخه اصل و ترجمه اسناد و مدارک جهت دریافت تاییدیه صحت مهر و امضای مترجم و ثبت در سیستم مربوطه به اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضائیه (اداره فنی) ارسال می‌شود.
  4. در مرحله چهارم اسناد پس از تایید در اداره فنی جهت استفاده در مراکز رسمی کشور مقصد مانند سفارت آلمان برای تایید به وزارت امور خارجه ارسال می‌گردد.
  5. در مرحله نهایی نیز اسناد و مدارک ترجمه و تایید شده به صاحب سند تحویل داده می‌شوند و کار ترجمه به پایان می‌رسد.

جواب تمامی ابهامات و سوالات خود را می‌توانید از طریق واتس اپ از مشاورین ما دریافت کنید.

ارتباط با دارالترجمه
واتس‌اپ ۲۴ ساعته دارالترجمه
تماس تلفنی با کارشناسان